Apie mus

UAB TAVILA

Tarptautinis krovinių gabenimas ir ekspedijavimas

Specializuojamės tarptautiniuose krovinių pervežimuose Europos Sąjungoje ir iš/į Rytų Europą, t.y.  krovinių pervežimai tarp Europos Sąjungos ir NVS šalių, krovinių pervežimai  tarp Baltijos šalių ir Europos, krovinių pervežimai  Europos Sąjungos šalių teritorijoje, krovinių pervežimai Vokietijos, Italijos bei  Ispanijos teritorijoje, vietiniai krovinių pervežimai Lietuvoje.  Daugiametė patirtis ir kvalifikuotas personalas neleidžia abejoti mūsų patikimumu ir stabilumu.

Mūsų tikslas - kokybiško mūsų klientų ir verslo partnerių aptarnavimo užtikrinimas.

Mes nuolat siekiame naujovių ir tobulėjame, kad klientams galėtume pritaikyti kuo palankesnes sąlygas bei garantuoti operatyvų, kokybišką, kvalifikuotą aptarnavimą. Dirbdami su Jumis, mes kuriame pervežimų maršrutus kiekvienam asmeniškai, taip užtikrindami, kad Jūsų krovinys bus pristatytas laiku.

Mūsų vertybės
  • Kompetencija – įžvelgiame Jūsų poreikius ir turime patirties bei profesionalumo juos įgyvendinti.
  • Greitis – greitai įgyvendiname Jūsų norus.
  • Lankstumas – prisitaikome prie Jūsų!
  • Patikimumas – bendradarbiaudami su mumis Jūs visada jausitės saugiai.
  • Draugiškumas – vertiname šiltą bendravimą ir branginame kiekvieną asmenybę.
Misija – būkite ramūs, mes pasirūpinsime, kad Jūsų verslas pasiektų savo tikslą!

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie krovinių gabenimą ar kitas mūsų teikiamas paslaugas,  Jūs galite išsiųsti užklausą tinklalapyje arba kreiptis į UAB Tavila.
Mes pateiksime reikiamą informaciją ir parengsime optimalią jūsų krovinio pristatymo schemą. Apskaičiuosime kainą ir tikslius pristatymo terminus.